Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.
Zaloguj się

Zapytanie o wycenę

Nowy koszyk 0

O nas


Data publikacji:

O nas

Market CHEMKO
Jesteśmy drugim co do wielkości marketem budowlanym na terenie powiatu legionowskiego, o powierzchni 1999 m², posiadamy w ofercie blisko 55 tysięcy produktów. Oferujemy materiały budowlane zarówno dla firma jak i dla klientów indywidualnych. Posiadamy zaplecze logistyczne wyposażone w samochody dostawcze. Ilości paletowe dostarczamy bezpośrednio ze składu budowlanego CHEMKO transportem z HDS do miejscowości: Legionowo, Warszawa, Wieliszew, Jabłonna, Zegrze, Serock, Nowy Dwór Mazowiecki, Nasielsk, Radzymin, Łomianki, Wołomin, Ząbki, Zielonka, Rembertów, Marki, Wyszków.

Jeśli produkt to najwyższa jakość, jeśli obsługa to profesjonalna
Świadczymy pełen wachlarz usług dodanych dzięki którym zaspokajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nasi pracownicy każdego dnia dokładają wszelkich starań
aby zakupy u nas były łatwe i przyjemne, a dzięki cyklicznym specjalistycznym szkoleniom nasz zespół służy Państwu fachową poradą i wsparciem. Posiadamy dostęp do najnowocześniejszych urządzeń usprawniających kontakt z klientem. W celu usprawnienia kontaktu z klientami wdrożyliśmy autorską politykę komunikacji pozwalającą sprawniej reagować na Państwa potrzeby, odpowiadać na zapytania, a także skracać do możliwego minimum czas realizacji zamówień.

To my PIONIERZY!
Jesteśmy jedną z pierwszych i najdłużej działających mieszalnią farb i tynków w województwie. Z myślą o naszych klientach przygotowaliśmy profesjonalnie wyposażone we wzorniki
i materiały poglądowe stanowisko, gdzie mogą Państwo zasięgnąć porady naszych specjalistów. Farby i tynki mieszamy na najnowocześniejszym sprzęcie dostosowanym do mieszania wysokogatunkowych tynków i farb wiodących marek w Polsce ( Ceresit, Sigma, Tikkurila ) co gwarantuje najwyższą jakość i idealne wykończenie. Ponadto w Markecie CHEMKO znajdziecie Państwo szeroki wybór farb akrylowych, gruntów, emalii, impregnatów, lakierów, silikonów, pian uszczelniających wraz z potrzebnymi do ich zastosowania narzędziami. Specjalizujemy się również w sprzedaży płyt kartonowo-gipsowych i płyt OSB, systemów sufitów podwieszanych.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo około 50 rodzajów zapraw gotowych, klejów do płytek oraz gładzi szpachlowych. Możemy również poszczycić się dużym wyborem materiałów izolacyjnych: pap, folii i mas bitumicznych. Oferujemy również szeroką gamę systemów zamocowań: śrub, wkrętów, gwoździ, kotew oraz prętów.

Stawiamy na rozwój
Idąc z duchem czasu i chcąc nadążyć za trendami i wymaganiami klientów w 2008 roku uruchomiliśmy  nasz sklep internetowy zdobywając kolejne doświadczenie i poszerzając obszar działania. W 2015 roku uruchomiliśmy dział OGRÓD gdzie znajdziecie Państwo wszystko co niezbędne do aranżacji i utrzymania powierzchni zielonej, tarasu czy balkonu, począwszy od ziemi, nawozów, traw i środków ochrony roślin przez donice, deski tarasowe, grille, kosiarki, podkaszarki, zestawy wypoczynkowe, czy meble ogrodowe. Mając na względzie wciąż rosnące potrzeby klientów oferujemy Państwu bardzo szeroki asortyment produktów dla gospodarstwa domowego i chemii gospodarczej. W 2016 roku otworzyliśmy jedyny w Polsce Salon Oświetlenia firmy Rabalux, znajdziecie tu Państwo ponad 2000 wzorów lamp i plafonów. Wiemy jak ważny jest ruch, dlatego dbamy o to, aby ekspozycja była zmieniana przynajmniej raz w roku, dzięki czemu nasza oferta doskonale wpisuje się w panujące trendy. Dodatkowo dział OŚWIETLENIE oferuje  szeroki wybór oświetlenia technicznego oraz żarówek tradycyjnych, halogenowych oraz LED.

CHEMKO to ludzie dla ludzi
Cały okres naszej działalności poświęcamy dla zaspokajania potrzeb klientów, nasze motto to: „satysfakcja, komfort i wygoda”. Starannie dobieramy asortyment tak aby naszą ofertę stanowiły jedynie produkty spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Podążając w myśl Społecznej Odpowiedzialności Biznesu dokładamy wszelkich starań aby działać zgodnie z uczciwymi praktykami biznesowymi, we właściwy sposób zarządzać zasobami ludzkimi, a także dbać o pracownika i jego rozwój. Nieustannie pracujemy nad podnoszeniem standardów obsługi, stawiamy na rzetelność i sumienność w podejściu do klienta, angażujemy się i rozwijamy społecznie wspierając potrzebujących.

Jesteśmy dla Was
Prowadzimy program indywidualnej polityki rabatowej dzięki której mamy możliwość przygotowania oferty idealnie skrojonej do potrzeb każdego klienta. Nie blokują nas  restrykcyjne zasady obowiązujące w sieciach hipermarketów o zbliżonym profilu branżowym, my mamy swobodę działania, jesteśmy otwarci na negocjacje i nieszablonowe rozwiązania. Prowadzimy również sprzedaż ratalną, dzięki której nie muszą się już Państwo martwić ograniczonym budżetem, pozostaje jedynie wybór produktów z szerokiego wachlarza możliwości oferowanych przez nasz sklep.

Chwalimy się
W 2019 w przeprowadzonym przez Pulsu Biznesu rankingu najlepiej rozwijających się firm e-commarce w Polsce uplasowaliśmy się na 146 miejscu z ponad 100% wzrostem przychodów w stosunku do roku ubiegłego, otrzymując tym samym nagrodę e-GAZELE BIZNESU 2019 roku . 
2018 otrzymaliśmy wyróżnienie w rankingu „Gazele Biznesu” dla najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów, to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych  z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstwa.
W 2017 zostaliśmy laureatem konkursu „Odpowiedzialni społecznie”, który został zainicjowany przez Starostę Legionowskiego oraz Centrum Integracji Społecznej
w Legionowie. Celem konkursu jest popularyzacja idei odpowiedzialnego i solidarnego społecznie biznesu, uhonorowanie pracodawców, instytucji i pracowników z powiatu legionowskiego, którzy podejmują się takich działań, wpływają na unowocześnianie i rozwój lokalnej gospodarki, oraz budują jej pozytywny wizerunek. Tytuł ma charakter honorowy
i ma służyć promocji, prezentacji i upowszechnianiu godnych naśladowania wzorców zachowania pracodawców i ich pracowników.