Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.
Zaloguj się

Zapytanie o wycenę

Nowy koszyk 0

Czajnik nierdzewny Asta 2,3L BOTTI

Dostępność: Od ręki Produkt dostępny w naszym magazynie. Wysyłamy codziennie o 14.00 availability graphics
95,30
brutto
77,48
netto
W magazynie: 0
Podaj ilość
Ilość musi zawierać się w przedziale 0 - 0
Ilosć musi być nie większa niż 0
szt
Dodano do koszyka
Dodano do Zapytania o wycenę
Możesz dodać kolejne towary do Zapytania o wycenę
Dodano do Zapytania o wycenę

  • Podatek VAT
    23,00%
  • Waga
    0,76kg
  • Kod EAN
    5902719501548
  • Wysokość
    22 cm
  • Długość
    21 cm
  • Szerokość
    21 cm
  • Opis towaru
  • Cechy towaru
  • Opinie
  • Dodaj do porównaniaPorównaj
Dodano do listy porównania
Możesz dodać od 2 do 4 produktów
Możesz dodać maksymalnie 4 produkty
Przejdź do porównywania

Opis towaru

Czajnik Florina Asta to wykwintny produkt produkowany ze stali nierdzewnej w odcieniu metalicznym z czarnymi detalami. Czajnik komfortowy. Nienagrzewający się uchwyt z tworzywa .

Czajnik Asta łączy tradycyjne kształty z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Stylizowana rączka kojarzy się z dawnymi imbrykami i żelazkami. Do minionych dekad nawiązuje też wyraźnie odznaczający się dzióbek i prosta bryła. Całość powstała z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Stąd jego niebywała wytrzymałość i odporność na uszkodzenia.

Ponadto dzięki odpowiedniej grubości dna czajnik szybko się nagrzewa, dlatego oszczędzasz czas. Uchwyt typu Silk Touch sprawia, że rączka nie nagrzewa się. Dlatego korzystanie z niego jest jeszcze bezpieczniejsze. Uchylany gwizdek natomiast ułatwia nalewanie wrzątku do kubków. Wyjmowana pokrywa dodatkowo usprawnia uzupełnianie go wodą. To wszystko gwarantuje dużą wygodę korzystania z tego naczynia.

Czajnik Asta ma pojemność całkowitą 2,3 litra, a użytkową nieco ponad 1,7 litra. Dodatkowym atutem jest to, że nadaje się na każdy rodzaj kuchenek gazowych, elektrycznych i płyt indukcyjnych.

Cechy towaru

  • Podatek VAT
    23,00%
  • Waga
    0,76kg
  • Kod EAN
    5902719501548
  • Symbol
    0.00 1900/01/01 FLORE7869
  • Wysokość
    22 cm
  • Długość
    21 cm
  • Szerokość
    21 cm

Opinie

Masz ten towar?
Aby dodać opinię i ocenić towar musisz być zalogowany.
star star star star star